agula_9

pożar

6 postów w tym temacie

Miałam bardzo dziwny sen i proszę o pomoc, albowiem intryguje mnie to od dłuższego czasu.

Znajdowałam się w mieszkaniu mojej świętej pamięci Babci. (W mieszaniu tym miększa teraz mój dziadek i sparaliżowana mama).

Byłam w jednych z pomieszczeń, do wszystkich pozostałych były zamknięta drzwi, tzn mogłabym je otworzyć ( nie na klucz).

Było mnóstwo dymu i wiedziałam, że za drzwiami jest pożar. Wiedziałam także, że jest tam ktoś i muszę mu pomóc. Nie widziałam kto tam jest. Byłam tylko

świadoma czyjejś obecności. Dymu było coraz więcej i więcej a ja bałam się otworzyć drzwi, w trosce o własne dobro. Podchodziłam tylko do każdych drzwi po kolei,

spod których wydobywał się dym, lecz bałam się je otworzyć. Czułam coraz większa potrzebę otworzenia ich i pomocy komuś w pożarze, ale również z tym

wzrastała moja potrzeba własnego bezpieczeństwa. Nie mam pojęcia jak się ta historia skończyła. Byłam bardzo przerażona i chodziłam tylko od klamki do klamki.

Bardzo proszę o pomoc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może w Twoim otoczeniu znajdują się osoby które potrzebują jakiejś pomocy ale Ci o tym nie mówią , tylko masz takie przeczucie .Boisz się sama wyjść też z propozycją, bo tez nie jesteś pewna czy im podołasz . Może czujesz się zakłopotana i niepokój z obawy że sobie nie poradzisz ,pomoc która wymagała by od Ciebie wielkiego wysiłku jak i wyrzeczeń. Pragniesz by pewne sprawy być może związane z tą pomocą lub osobą która jej potrzebuje zostały wreszcie wyjaśnione ,chcesz zakończenia kłopotliwych sytuacji. A miejsce w której się toczy cala akcja może dotyczyć osób tam zamieszkałych .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam. Jeżeli ma Ktoś jeszcze pomysł na interpretację tego snu, to bardzo proszę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm Dym we śnie nie jest dobrą oznaką. Coś cię gryzie i nie daje swobodnie oddychać. Chciałabyś komuś pomoc, dojść innymi drzwiami ale też obawiasz się o siebie. Zdrowa reakcja ale co takiego Cię gryzie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele spraw. Mnóstwo codziennych pytań dręczą myślę nie tylko mnie. Każda w zasadzie sprawa, która nas dotyczy może nas intrygować i wymagać zmiany. Trudno powiedzieć czego, a właściwie jakiej sprawy mógł dotyczyć mój sen.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Każda w zasadzie sprawa, która nas dotyczy może nas intrygować i wymagać zmiany. Trudno powiedzieć czego, a właściwie jakiej sprawy mógł dotyczyć mój sen.

To wyjaśnia dlaczego śniły się drzwi, które bałaś się otworzyć. Bo to oznacza podjęcie konkretnego działania i wydaje mi się że chyba wbrew jakimś Twoim wewnętrznym przekonaniom. Sen może dotyczyć nie tylko konkretnej sprawy ale ogólnie sytuacji w jakiej się znajdujesz obecnie. Ma to z pewnością związek właśnie z myśleniem o problemach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.