Mistyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  3797
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Posty dodane przez Mistyk


 1. Witaj ,twoja podświadomość /dusza  mówi ci -jako dobry psycho-terapeuta ,nauczyciel w rozwoju duchowym /psychicznym /umysłowym  i opiekun duchowy - jako twój tata ,to twój Duch /Bóg / Nad-świadomość ,że za bardzo interesujesz się materialną /widzialną rzeczywistością życia ,a zaniedbujesz duchową /niewidzialną rzeczywistość ( co symbolizuje ciężarówka zakopana w błocie ) ,gdzie Bóg jako Ojciec Duchowy symbolizujący twojego Ojca /Tatę Materialnego pomaga ci w pracy i cię wspiera ,kolory to kolory czakr -niewidzialnych wirów energii subtelnej / duchowej / boskiej ,w ciele materialnym ./fizycznym  ,poczytaj o czakrach itp. a jak coś ,to spytaj mnie się za jakichś  czas ,Pozdrawiam ,P S .na razie tyle ,samemu ciężko dźwigać losy świata .
  Znalezione obrazy dla zapytania kundalini foto gif

  0

 2. EzoDario ,napiszę tyle ,doświadczyłem w życiu tyle zła i bólu emocjonalnego ,że z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ja to wcielenie trójcy świętej - Boga Ojca ,Syna Jezusa Chrystusa I Ducha Świętego ,poczytaj o telepatii i empatii ,a nie twórz teorii nie potwierdzonych wieloletnią praktyką . a sama teoria ,to jak ślepa wiara tylko ,musi być jeszcze praktyka i doświadczenie osobiste / mistyczne ,wtedy wychodzi teologia mistyczna ,która wie że Bóg jest w jego życiu naprawdę ,ponieważ Bóg I Ja stanowimy jedno z ojcem niebieskim ,a nie tylko ślepo wierzyć i iść bezwładnie za stadem / tłumem ludzi ,i wierzyć naiwnie jak dziecko ,w jakiś wymyślony twór niewiadomego wyglądu .

  Pozdrawiam ,ps .nie mogę zapomnieć od 2000 lat o takim bólu i fałszu 

  0

 3. 8 godzin temu, EzoDaria napisał:

  Witam Panie Darku

  Przylecę na miotle z Holandii bo mnie na bilet nie stać. I chyba chciał Pan nawet za darmo jakieś rytuały pomocne wykonać a teraz...że nie ma maila itd. zażartował sobie Pan. Tu jest możliwość pisania wiadomości, jest skrzynka odbiorcza i z takiej skorzystałam. Cały dzien sprawdzałam wiadomości. Eh przewrotni czarownicy, czego ja tu zajefajna szukałam? Pozdrawiam wcielonego .

  Bez Urazy Pani EzoDario ,ale coś pani napiszę ,a co mnie bardzo wyczerpuje psychicznie /duchowo /energetycznie ,że pisać nie mogę ,ani na nic sił ( ile ja się w życiu napisałem ,a i tak każdy źle mnie rozumiał 
  ) ,ludzie myślą  o mnie inaczej ,niż jestem ,ponieważ wiele we mnie zmienił rozwój duchowy -moralny i etyczny =rozwój osobowości ( genów i komórek przemiana wewnętrzna /alchemia umysłu /ducha ) ,a tu coś co mi przeszkadza od lat ,by być w pełni sobą ,proszę potraktować niniejszy artykuł poważnie ,bo to prawdziwe moje wieloletnie doświadczenie 

  Wampiry psychiczne i energetyczne nie mają nic wspólnego z filmowym i hollywoodzkim stereotypem wampira – romantycznego, groźnego, cierpiącego i bladego czy zmieniającego się w stado nietoperzy, bo jest wręcz przeciwnie i nazwijmy rzecz po imieniu – tego typu wampiry są zazwyczaj brzydkie i strasznie nieszczęśliwe z powodu własnych chorych rządz niszczenia komuś życia. Warto tutaj zaznaczyć, że praktycznie wszystkie patologie rodzinne i społeczne są wynikiem agresywnych działań wampirów, które przysłowiowo dostają za dużo skrzydeł z powodu braku osoby, która potrafi im odpowiednio utemperować nosa. Istotną i zawsze występującą cechą wszystkich rodzajów wampirów jest przerażająca wręcz hipokryzja o natężeniu dużo większym niż w przypadku standardowej lemingozy oraz zrzucanie na swoje ofiary wszystkich własnych win, wad i kompleksów na zasadzie "powiedziałem to pierwszy, więc mam rację". Wampiry, jeśli były krzywdzone w dzieciństwie okazują też tchórzliwość i brak honoru znęcając się nad słabszymi i/lub uzależnionymi finansowo i nie mają odwagi wygarnąć win tym, którzy ich krzywdzili.

   

        Wampiryzm zawsze wiąże się z którymś ze zjawisk takie jak bezpodstawna agresja, chęć zaistnienia, rozpaczliwe próby zniszczenia komuś życia, intrygi, szpiegowanie, deptanie czyjejś godności, naruszanie prywatności (np podczytywanie smsów i rozmów ofiary ze znajomymi), plotkarstwo, dwulicowość, fałsz czy wymuszanie dobrych ocen w szkole. Wampiry zawsze też uważają się za osoby obdarzone jakimiś wyjątkowymi darami i talentami w dodatku chwaląc się tym, uważając że są piękne, silne, strasznie inteligentne, wykształcone, potrafiące cuda nie widy oraz uważające, że z powodu swojej pozycji, zawodu, majątku bądź zmyślonych zalet mają prawo rządzić i pomiatać innymi zgodnie ze swoimi fanaberiami i że mają w tym absolutną rację.

   

  Typy wampiryzmów

   

  Istnieje wiele typów wampiryzmu i postaramy się pokrótce opisać każdy z nich.

   

  - Wampiryzm energetyczny świadomy (okultystyczny) – rodzaj wampira, który występuje niemal tylko w środowisku ezoterycznym (fora na ten temat, sekty itp). Tego typu osoby w pełni świadomie wykorzystują techniki wizualizacyjno-energetyczne i/lub odpowiednie rytuały, by pozbawić energii życiowej swoje ofiary oraz zwyczajnie ją przejąć. Tego typu techniki są masowo uprawiane przykładowo w kręgach masońskich, ale są także możliwe do nauczenia i wykorzystywane przez zafascynowane nimi młode osoby.

   

  - Wampiryzm energetyczny nieświadomy – tego typu osoby nieświadomie lub półświadomie wysysają z otaczających osób energię czyniąc je w "niewyjaśniony" sposób zmęczonymi, osłabionymi i znudzonymi obecnością wampira, przy czym sam wampir ma uczucie swoistego haju energetycznego i emocjonalnego. Takie osoby są skłonne do różnych dziwnych zachowań, w tym autodestrukcyjnych i pozerskich, aby tylko zwrócić na siebie uwagę. Ten typ wampiryzmu jest szeroką podstawą dla innych grup wampiryzmu: emocjonalnego, uwagi czy chaotycznego.

   

  - Wampiryzm emocjonalny (psychiczny) – najbardziej rozpowszechniony typ wampira i najczęściej występujący. W wielkim skrócie wampiry tego typu zajmują się żerowaniem na cudzych emocjach dla wyleczenia własnych kompleksów. Najczęściej takie osoby wymyślają rozmaite nieszczęścia i patologie i to niezwykłe oraz w nieprawdopodobnych ilościach, jakie ich rzekomo miały spotkać w życiu (gwałt w dzieciństwie, bicie, molestowanie, przemoc z użyciem np. noża itp.) a następnie owymi problemami non stop bombardują ofiarę, domagając się nieustannego zainteresowania, litości i pocieszania. W tym wypadku często wystepuję obustronne uzależnienie wampira od ofiary, bowiem wampir próbuje czasami podnosić pozycję i samoocenę ofiary, stawiając ją w roli "wybawcy i wyzwoliciela". Ofiara będąc owym wybawcą czuje swoistego rodzaju poczucie misji, aby nieustannie pomagać wampirowi. Taka długotrwała pomoc może w końcu skutkować wyniszczeniem psychicznym, znużeniem, zmęczeniem a nawet depresją, jeśli ofiarą jest osoba z tendencjami do silnego przejmowania się cudzymi problemami. I w miarę jak ofiara popada w coraz większe osłabienie, wampir czuje się coraz lepiej, jest dumny ze swojego dopieszczonego ego oraz nierzadko z tego do jakiego stanu doprowadza ofiarę. Czasami wampir ze swoimi opowieściami popada w mitomanię i zaczyna naprawdę wierzyć w to, że to co opowiada naprawdę go spotkało. Relacje z takim wampirem często są trudne do zerwania i w przypadku separacji wampir będzie natarczywie nękać swoją ofiarę, fochać się, straszyć samobójstwami i szantażować emocjonalnie przybierając pozę "zbitego psa", którego "skopanie" ma wzbudzić poczucie winy w ofierze. Jeżeli mimo to ofiara nie ulega i stanowczo zrywa kontakt bądź wytycza jasno jakieś granice przyzwoitości, wychodzi przysłowiowe szydło z worka i wampir nagle dostaje skrzydeł, staje się wielce uniesiony i obrażony, często rzuca wyzwiskami i oskarżeniami w stronę ofiary, wytyka egoizm i inne oszczerstwa na zasadzie "złodziej pierwszy i najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja!"", a jego rzekome problemy dosłownie nagle znikają.

   

  - Wampiryzm uwagi (zaistnienia) - również bardzo rozpowszechniony typ wampiryzmu. Jak sama nazwa wskazuje, takie osoby (będąc silnie zakompleksione i niedowartościowane) chcą być w centrum uwagi. W tym celu potrafią posuwać się dosłownie do wszystkiego, począwszy od głupich "śmichów chichów", wydawania dziwnych dźwięków, krzyczenia głośno HWDP, chamskich zaczepek itp, poprzez wymyślanie nieprawdopodobnych historyjek i przypisywania sobie udziału w nietypowych zdarzeniach (bardzo często jest to nękanie nie mających ochoty słuchać osób opowieściami np. jak to się wampir nachlał na poprzedniej imprezie i jak to potem wymiotował, bądź ile pompek zrobił, albo ile jechał km/h samochodem ojca), wypisywanie w internecie niestworzonych rzeczy lub wielkich ilości tekstu bez żadnej logiki, aż po takie zjawiska jak ekshibicjonizm, pokazywanie narządów intymnych, okaleczanie się na pokaz. Tego typu wampiry cechuje ogromna i bardzo głośna gadatliwość oraz wtrącanie się do każdej dyskusji ale nie po to by rozwijać temat, tylko zbić go z toru, zagłuszyć oraz aby wypowiedzieć jak najwięcej nic nie znaczących słów aby jakkolwiek zwrócić na siebie uwagę. Często potrafią być także poniekąd niebezpieczni, gdyż czarując słownictwem i jego zawiłością potrafią przekonywać do siebie mnóstwo osób niczym Adolf Hitler swoimi przemówieniami, ale na to łapią się tylko osoby słabe psychicznie i duchowo i nie mające własnego myślenia, więc jeśli wampir przekona do siebie tłumy, świadczy to tylko o tym jakie jest społeczeństwo. Typowymi wampirami uwagi są trolle internetowe, które często dla zwiększenia sobie poparcia tworzą multikonta, co jest ich jedynym sposobem na bycie kimś, jeśli nikogo do siebie nie przekonują.

   

  - Wampiryzm chaotyczny - ten typ wampiryzmu to bardzo ogólne pojęcie grupy rodzajów wampiryzmu, których celem jest zwyczajne robienie zamieszania, awantur oraz uprzykrzania komuś życia. Wampiryzmy chaotyczne są bardzo częstą, jeśli nie najczęstszą przyczyną patologii rodzinnych i niszczenia życia dzieciom lub innym osobom. Rodzaje wampiryzmów chaotycznych zawsze występują kompleksowo i można również w skrócie je opisać:

   

  * Typ awanturnika – tego typu wampiry potrafią żyć tylko w atmosferze nieustannej wzajemnej nienawiści, zazdrości, zawiści, kłótni i konfrontacji. Te osoby szukają i wymyślają dowolne powody, dla których można zrobić komuś awanturę, zwyzywać go, obrzucić obelgami, nawymyślać chorób psychicznych, zdołować i poniżyć. Ich ton jest zawsze obrażony, rozhisteryzowany, wściekły, sztywny, "policyjny" i "urzędowy", nie potrafią ani nie chcą nigdy normalnie rozmawiać, tylko zawsze dążą do kłótni. Nigdy nie wiadomo czego i kiedy się po nich spodziewać, bo potrafią zrobić aferę o dosłownie wszystko i nagle w zupełnie nieoczekiwanym momencie. Zawsze oskarżają swoje ofiary o agresję i wszczynanie owych kłótni, kiedy tylko ofiara zacznie się bronić i dawać jasno do zrozumienia, że nie ma dmuchania w kaszę.

   

  * Typ władcy i kontrolera - ten typ wampira posiada wyjątkową megalomanię oraz rządzę władzy i kontroli nad wszystkim i wszystkimi w otoczeniu. Takie osoby uzurpują sobie wyimaginowane prawa do pomiatania i zarządzania innymi (najczęściej rodziną lub podwładnymi w pracy) i mają przedmiotowo-techniczne podejście do ludzi (i zwierząt), tłumacząc to na przykład tym, że skoro najwięcej zarabiają i/lub mają magistra/doktora i/lub były pokrzywdzone w młodości, to mają prawo teraz rządzić i pomiatać innymi, "Bo ja to w twoim wieku to tyyyle pracowałem! Mnie to łańcuchem bili! Ja to jadłem chleb z cebulą i smalcem a nie tak jak ty czekoladki sobie zajadasz! Ty sobie pykasz w internety, a ja za****lałem w polu!" Typ często występujący z syndromem awanturnika i podobny do niego, gdyż te wampiry również nie potrafią się normalnie odzywać, a szczególną cechą jest rozkazywanie wszystkim, zmuszanie do uległości i posłuszeństwa i wytykanie zadań co kto ma zrobić, "ty musisz to, bo to powinno być tak, ciebie to trzeba tu i tam zaprowadzić, tobie to trzeba to zrobić". Non stop dyktuje i poucza co kto ma robić i jak. Milczenie i pokora daje jasno do zrozumienia wampirowi, że może bezkarnie pomiatać i administrować ofiarami, natomiast niewykonywanie zadań wprawia wampira w napady silnej złości, czasami agresji, bądź frustracji i zażenowania, po czym wampir zaczyna stawiać różne ultimata bądź zażenowany poddaje się.

   

  * Typ śledczego – ten rodzaj wampirów jest wyjątkowo wścibski i również niemal zawsze występuje razem z typem awanturnika, charakterystycznym objawem jest wypytywanie się o wszystko typu "a gdzie byłeś, z kim sie widziałeś, o czym rozmawialiście, co oglądasz w internecie, a co czytasz, a z kim piszesz" czy nawet podsłuchiwanie rozmów, podczytywanie rozmów na czatach oraz smsów itp. Taki wampir jest wyjątkowo upierdliwy i niezwykle trudno go odpędzić. Na krótkie i stanowcze riposty typu "nie twoja sprawa, nie wtrącaj się, nie twój interes" zawsze odpowiada agresją i wszczynaniem awantur wytykając ofierze rozmaite oszczerstwa opisane w typie awanturnika. Te osoby również bardzo jadowicie lubią wypytywać ofiary (szczególnie swoje dzieci) o to co zamierzają robić w przyszłości.

   

  * Typ tyrana (straszaka) – wszyscy w jego obecności muszą się bać i być spięci i zestresowani, nie ma miejsca na normalne dyskusje czy czynności. Musi być sztywność, musi być stres i napięcie, muszą być nerwy. Taka atmosfera wprawia wampira-tyrana w psychotyczne poczucie satysfakcji i wysokiej własnej wartości.

   

  * Typ policjanta i psychiatry (prowokatora) – jeden z najgorszych rodzajów wampiryzmu awanturnego. W tym wypadku wampir-zadymiarz rozpętuje agresywną wymianę słowną, z wyjątkową zajadłością prowokuje swoje ofiary do podnoszenia głosu, wulgaryzmów czy nawet rękoczynów, po czym zaczyna wmawiać jej agresję i niepoczytalność, straszyć policją, więzieniem, wymyśla choroby psychiczne i straszy psychiatrykami. Prowokator dosłownie za wszelką cenę stara się wywołać u ofiary reakcje, które może wygodnie podpiąć pod oficjalnie istniejące paragrafy oraz choroby psychiczne, bądź nawet oznaki opętania, po czym próbuje "karać" ofiarę za jej naturalne, oczywiste i logiczne reakcje obronne wmawiając jej, że to kryminał, choroba, opętanie czy też narkotyki, alkohol, albo wszystko na raz. Przykładowo prowokator wywołuje w ofierze obronną agresję, po czym określa to jako np. agresję wywołaną uzależnieniem od internetu i uniemożliwia ofierze dostęp do niego. Zazwyczaj prowokator sam ma na koncie jakieś wykroczenia bądź przestępstwa oraz zaburzenia psychiczne.

   

  * Wampir edukacyjny – typ wampira awanturnego, który zasługuje na szczególne nagłośnienie, gdyż jest bardzo rozpowszechniony ale nie za wiele się o nim mówi. Ten rodzaj wampira jest wyjątkowo zakompleksiony z racji otrzymywania słabych ocen w szkole i na studiach oraz z racji niezdawania, powtarzania roku itp, choć czasami występuje i bez tego. Wampir edukacyjny, chcąc agresywnie i rozpaczliwie wyleczyć swoje kompleksy bądź zaspokoić fanaberie zmusza swoje dzieci czy też inne dzieci w rodzinie, często stosując przemoc psychiczną oraz fizyczną, aby przynosiły tylko oceny powyżej 3, a nierzadko też same 5 czy 6 oraz startowały w konkursach czy zawodach sportowych i przynosiły dobre wyniki. Za niższe oceny dziecko jest mocno karane, bite, poniżane, zabiera mu się komputer, TV, zabawki, zabrania wychodzić na dwór, widywać z kolegami. Następnie wampir chwali się wszystkim znajomym jakie piękne oceny przynosi dziecko i jak bardzo jest w tym pilnowane. Wampir przypisuje sobie wszystkie osiągnięcia dziecka, do których zmusił je przemocą bądź szantażem po czym domaga się pochwał za dobre wychowywanie. Jeśli takowe dostaje, czuje dosłownie psychiczny ograzm i staje się coraz bardziej agresywny i wymagający (czytaj: rozpasany), a ofiara wampira jest w coraz większym niebezpieczeństwie. Tego typu wampiry traktują dzieci oraz inne osoby tylko i wyłącznie przedmiotowo, traktując oceny szkolne jako główny wyznacznik wartości danej osoby. Osoby z ocenami w ich oczach słabymi traktują jako podgatunek, żuli i nic nie wartych meneli. Często lubią wytykać młodym teksty typu "Wstyd mi przynosisz!".

   

       Istnieje zapewne dużo więcej rodzajów wampiryzmów i może być ich tyle ile samych wampirów, jednak te tutaj opisane znajdują wysoką sprawdzalność w realnym świecie. W przypadku każdego typu wampiryzmu dokonywany jest akt kradzieży energii z ofiary, jeśli wampir "ma przewagę" w kłótni i doprowadza ofiarę do bezsilnego braku słów, bezsilnego gniewu, płaczu, depresji czy wycieńczenia oraz jeśli ofiara daje się zastraszać, wsiadać sobie na głowę i nie broni się.

   

  Jak się bronić przed wampirami?

   

       Przede wszystkim warto wiedzieć, że dosłownie wszystkie wampiry mimo zgrywania chojraków, krzykaczy i nie wiadomo jakich twardzieli są w rzeczywistości bardzo słabe psychicznie i duchowo, mają bardzo niską samoocenę i poczucie własnej wartości. Są bardzo wrażliwe na podnoszenie głosu oraz na wyzwiska, a słabsze wampiry poddają się gdy się je ignoruje. Z kolei dla wszystkich wampirów największym śmiercionośnym ciosem jest zerwanie kontaktów i całkowita separacja, co jest jednak prawie niemożliwe dla osób uzależnionych finansowo od wampirów. W takim wypadku pozostaje walka z wampirem do czasu usamodzielnienia się i/lub znalezienia wsparcia w tych sprawach od przyjaznych osób.

   

       Wampir pozbawiony ofiary staje się jak pacjent w stanie ciężkim odcięty nagle od respiratora i kroplówek. Staje się coraz bardziej osłabiony, popada w bezsenność, żyje w ciągłym stresie i nienawiści, która go wypala od środka. Często u wampira zaczynają nawet występować różne choroby i dolegliwości takie jak biegunka, wymioty, nudności, problemy z trawieniem, problemy żołądkowe, bóle głowy, duszności, napady lękowe. Ogólnie mówiąc wampir dosłownie zdycha w męczarniach z głodu energetycznego i z braku ofiar którym pragnie niszczyć życie. Upada i gnije trawiony własnym jadem, winami i kompleksami, których nie ma na kogo zrzucać.

   

  https://wampiryemocjonalne.jimdo.com/wampiryzm/wampiryzm-psychiczno-energetyczny-druga-najpowszechniejsza-choroba-świata/

  0

 4. Ustnie i osobiście to bym chętnie porozmawiał  ,Budda ,Jezus Chrystus i inni święci ,prorocy ,mistycy i oświeceni mistrzowie na świecie , w historii mieli swoich uczniów ,bo wiedza ta nie może być przekazywana niewtajemniczonym i niepowołanym ,co zrobił z wiedzą np,Adolf Hitler ,który podkradł ją Jezusowi Chrystusowi , nie mam e-maila , GG ze względu na psycho-manipulacje innych w sieci .

  Pozdrawiam :) 

  ps mój adres -Darek ,S. Jastrzębie-Zdrój ,Woj ,Śląsk ,Ulica Szkolna 58/1

  0

 5. 22 minuty temu, Dejwid napisał:

  Chcesz poznać swoją przyszłość? Zadać nurtujące Cię pytanie? Zadzwoń pod 708877503 wewnętrzny 238 i dowiedz się więcej :) Koszt 7.69 PLN/minuta.

  Napiszę ci coś o jasnowidzeniu ,a nie naciągaj naiwnych :) 

  Jasnowidzenie i dar uzdrawiania, czy jest to rozwój duchowy, czy plaga, która nęka dzisiaj wielu ludzi?

  W prawdzie jasnowidzenie jest w większości przypadków rzeczywiste, naturalne, ale spotykamy wielu, którzy rozsiewają wokół siebie chorobliwe ambicje i mówią, że zostali obdarzeni specjalną Boską łaską. Często prawda wychodzi na jaw, kiedy zostają bezradni wobec pytań innych ludzi. Nawet kiedy chwilowo ci drudzy uwierzą, to jednak wcześniej czy później ci pierwsi są demaskowani za kłamstwo. Następną grupą są ci, którzy za wszelką cenę chcą się zrealizować sami, wszystko wiedzący, wszystko potrafiący, używają przeróżnych technik, aby jak najszybciej udoskonalić własne zmysły i spełnić swoje marzenia, swoje cele, a praktycznie chcą tylko realizować swoje głębsze ziemskie dążenia, kieruje nimi zwykła pycha i demonstracja siły, bycie ważniejszym.

  Mylne nauki dużej liczby jasnowidzów szerzą mylne przekonania. Sami jasnowidze są też winni temu, że ludzie przestają na nich polegać. Wielokrotnie fantazjują, przekręcając prawdziwe losy ludzi, nie pozwalają im w spokoju rozwijać się bez żadnej obcej pomocy.

  Aby być jasnowidzem należy osiągnąć wgląd w wyższe poziomy, a w większości tego właśnie brakuje "jasnowidzom". Należy wiedzieć, że człowiek choćby posiadał niewiadomo jaki dar, w rzeczywistości może widzieć tylko tak daleko jak pozwoli mu na to jego własna dojrzałość. W tym wypadku każdy jest ograniczony i uzależniony od własnego wnętrza. Człowiek nie może widzieć rzeczy, w których nie mógłby się poruszać zaraz po swojej śmierci. Również jeśli jego dusza nie przychodzi z właściwego poziomu nie jest możliwe, aby jego niższe ziemskie zmysły przekroczyły tutaj na ziemi ten wyższy pułap. Musimy wiedzieć, że każda dusza w okresie bardo (czas między inkarnacjami) też wznosi się duchowo i osiąga wyższe cele.

  Ponowne przyjście na Ziemię jest dla niej praktykowaniem rzeczy, które już osiągnęła w zaświatach i tutaj na ziemi będzie na poziomie swojego pola, z którego przybyła. Najczęściej jasnowidzącym udaje się wejść w wymiar astralny więc należy wiedzieć, że informacje z tego wymiaru bywają zakłamane. Wiele przepowiedni nigdy się nie wypełni. Większość ludzi na Ziemi nadal w swoim duchowym rozwoju nie przekroczyła światłych wyżyn.

   

  Prawda jest taka, że każdy stopień ludzkiego bytu musi być przeżywany w prawdzie i całości. Tak długo każdy z nas będzie powracał do tego samego celu, aż w pełni go zrozumie i wypełni na 100%. Należy z powagą zrozumieć czego oczekuje od nas kosmos. Zarozumialstwo ludzi, że tutaj na ziemi posiedli wszelkie poznanie kosmosu, że potrafią odpowiedzieć na każde zadane pytanie i znajdą rozwiązanie na każdy problem wstrzymuje ich tylko w rozwoju duchowym i nie pozwala iść naprzód. Jakże trudno ludziom jest się przyznać, że są zbyt nędzni i nic sami nie mogą uczynić bez pomocy Boga.

  Lecz tylko ci, którzy uważają się za najbardziej nędznych tego świata otworzą furtki do najwyższych wymiarów.

  A ci, którzy kroczą w ziemskiej czołówce będą ostatnimi. Gubią sami siebie. Ich mylne jasnowidzenie i "bajkowe" przekazy sprowadzają ich na boczne drogi, które prowadzą w dół. Najgorsze, że owi dumni z siebie w ogóle nie zauważają własnych błędów. Często się też zdarza, że znika ich prawdziwe jasnowidzenie. Za taki stan jest odpowiedzialny tylko ten człowiek, który wybrał fałszywą drogę. Każdy kto nadużywa daru jasnowidzenia poniesie konsekwencje. Często ich postępowanie nie ma nic wspólnego z miłosierdziem. Boją się stracić swoja pozycję, pieniądze, a przede wszystkim swoją twarz. Taka postawa jest niezwykle niebezpieczna.

  Dostęp do niecodziennej rzeczywistości, a tym samym do świata duchów pozwala ujrzeć wszystkie właściwości jakie oferuje ten poziom. Jakże duchowo nisko stoją ci, którzy twierdzą, że w każdej chwili, kiedy tylko chcą obcują z Chrystusem lub innymi Najwyższymi Istotami. Ludzie, którzy posiadają prawdziwe zrozumienie praw kosmicznych wiedzą, że taki stan nie jest możliwy, sprzeczny z prawem natury według Bożej Woli. Jezus nie wpada do nas na każde nasze wezwanie, na pogawędki ... tak jak i człowiekowi związanego z Ziemią fizycznym ciałem nie użyczono możliwości poruszania się w wyższych zaświatach, kiedy tego sam zapragnie. Ziemianin posiada specjalne otoczki i zmysłowe organy. Jest ich wiele i każda otoczka działa tylko w jednym wymiarze.

   

  Ludzie żyjący na ziemi dzielą się na trzy grupy zaawansowania: niższy, średni i wysoki. Jeśli mówimy o najwyższym wymiarze, tak naprawdę spośród milionów ludzi nikt nie wie do końca o co tam naprawdę chodzi. Na świecie istnieje wiele rzeczy pochodzących z wyższych wymiarów, które przeszkadzają światu, przede wszystkim poziom astralny. Na każdym poziomie istnieją inne prawa, niełatwo je zrozumieć ludziom z niskiego poziomu. Są ciągle zbyt mocno zjednoczeni ze światem, nauką, mają zbyt głęboko wciśnięte do głowy pewne wzorce, które rujnują wewnętrzne zmysły. Codziennie każdy człowiek jest zarzucany prawdą i fałszem. Sami musimy rozpoznać prawdy i wcielić je w życie. Przesiać pszenicę i odrzucić plewy. Jeśli nie rozpoznamy prawdziwego ziarna, nasz chleb będzie marny.

  Wszystkie prawa Boga należy rozumieć intuicyjnie. Przepisy regulujące tę kwestię prowadzą w ślepą uliczkę. Jeśli świadomie człowiek dotyka wyższego poziomu natychmiast odkrywa rządzące tam prawa. Stąd tak dużo jest interpretacji i bałaganu w poglądach ludzi. Prawdziwe Prawo mówi: bądź prawdziwym, dobrym i tolerancyjnym. Czym niższe poziomy, tym bardziej skomplikowane prawo i nauki. Wysoki poziom manifestuje się w prostocie. Również jeśli spojrzymy na zmysły człowieka zauważymy, że działają w podobny sposób. Jeśli ktoś z niskich wymiarów jest owładnięty lekkomyślnością, będzie wymyślał różne rzeczy, aby oszukać ludzi; trudno jest odróżnić co w jego ustach jest prawdziwe, a co fałszywe. Kto wspina się w górę po schodach piramidy szybko odkrywa kłamstwa, demaskuje oszustów.

   

  Człowiek używa swoich fizycznych oczu i kiedy staje się bardziej duchowo rozwinięty po przekroczeniu odpowiednich granic wznosi się na wyższe wymiary świadomości. Kiedy już osiąga wysoki poziom, od czasu do czasu jest też mu dane używać swojego subtelnego wzroku (3-cie oko). Nie można równocześnie używać oczu fizycznych i subtelnego widzenia. Następują na przemian. Jeśli otwiera się trzecie oko zostaje automatycznie wyeliminowany fizyczny wzrok i na odwrót. W chwili otwarcia 3-ciego oka znika z widzenia świat fizyczny, rozpływa się, w chwili jego zamknięcia powraca forma, w której się znajduje taka osoba. Oczy fizyczne nie są w stanie zobaczyć wyższych światów. Coś takiego jest niemożliwe. Jasnowidzenie występuje na bardzo wielu poziomach. Trzecie oko jest wielowymiarowe.

  Wiemy, że u dzieci i starszych osób mocniej wyłaniają się zdolności jasnowidzenia. Te dwie grupy ludzi nie posiadają zwykłych ludzkich powiązań, potrafią zrezygnować z wielu pragnień. Częściej występują u kobiet. Mężczyźni chcą dominować i dążą do posiadania. Osoby czyniące złe rzeczy tracą swoje zdolności, a ich trzecie oko bywa zaplombowane i może dojść do zaplombowania całego ciała.

  Ludzie w wyniku swojego chorobliwego mniemania, że wszystko wiedzą nigdy nie chcą uznać tych prawd. Zajmują własne stanowisko, albo nabyte drogą wiedzy od innych osób i tworzą nowe teorie i nauki. Wolą żałośnie błądzić, niż dążyć do właściwego celu i poznania prawdy. Nie są zainteresowani własnym rozwojem duchowym tylko szukają sukcesu i pieniędzy. Tacy uparci ludzie nawet nie podejrzewają, że swoim uporem odizolowują się od prawdziwej Boskiej Natury.

  Jakże niebezpieczne jest czytanie książek przez mało wyrobionych duchowo, zawierających informacje na temat otwierania głębszych zmysłów z pominięciem rozwoju niższych eterycznych ciał. Jakże są bezwartościowe i naiwne wszystkie kursy jasnowidzenia. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że nie wolno innych wprowadzać w błąd. Nie unikną odpowiedzialności. Dopadnie ich wielka siła i będą zmuszeni dźwigać ciężar własnego kłamstwa i swoich niewłaściwych poglądów. Aby oglądać wyższe światy należy rozwinąć w sobie największe duchowe cnoty, wykształcić wyższą intuicję i subtelny wzrok. Dzisiejsze niezliczone rzesze jasnowidzów nie należą do tej grupy. Wcześniej czy później pozycja takiego człowieka runie.

  Niestety jasnowidzenie jest chorobliwym nałogiem XXI wieku. W swoim nałogu wielu sięga wysoko, wielokrotnie przedstawia się czymś więcej, niż jest w rzeczywistości.

   

  0

 6. 6 godzin temu, EzoDaria napisał:

  Witajcie!

  Może tu ktoś poradzi...

  Mam 35l i 35razy straciłam prace w atmosferze skandalu. Finansowo jest bardzo źle.

  Zrobiłam analizę karmy rodowej, zaczełam się modlić za przodków to pogorszyłam sprawę.

  Pewna jasnowidzka powiedziała, że to klątwa.

  Trafiłam w internecie na specjalistkę od zdejmowania klątw życzyła sobie 2000zł oraz specjalistki do oczyszczania karmy za 1500zł.

  Tymczasem totalnie przypadkiem znalazłam się w sklepie prowadzonym przez czarownicę, zapytałam ją ile ona by wzięła za rytuał bo klątwa, bo karma. A ona parsknęła śmiechem i powiedziała, że tak wielkiej i promiennej aury to ona dawno nie widziała i powiedziała do mnie, że w tym życiu to ja jestem czarownicą i mam uważać na swoje słowa kierowane do ludzi. Nie wzięła za to nic.

  Więc jestem teraz bezrobotna i bez grosza przy duszy, szykuje się wielki wydatek 3500zł na zdejmowanie złych energii a tu kobieta mi zagląda w oczy i mówi, że nic się nie dzieje. A mogłaby powiedzieć, że ho ho jest co zdejmować ale to kosztuje, kosztuje...

  Więc jak to jest? Ciułać te 3500zł czy uwierzyć czarownicy?

  Pozdrawiam Was serdecznie

  Daria

  EzoDario ,ja mam 51 lat i też myślałem że to jakaś klątwa rodowa ,zła karma ,lecz siła mej wiary ,Bóg W Sercu /Duszy /Sumieniu ,był najlepszą dla mnie ochroną przed złem ,i choćbym chodził ciemną ulicą ,zła się nie ulęknę ,bo ty jesteś ze mną ... powtarzałem sobie i .żyłem słowami św.Piotra -tak więc żyją - Wiara ,Nadzieja I Miłość ,i przez lata wielkich upadków i wzlotów życiowych stałem się ekspertem ,czarownikiem/magiem , szamanem (kapłanem, ,uzdrowicielem i psychoterapeutą ) od klątw i chorób oraz problemów ,zrobienie tego za darmo ,było by dla mnie wielką radością ,gdyż od lat jestem bardzo samotny i nierozumiany .

  Pozdrawiam , p s. a sama masz aurę oświeconych świętych ,to nie potrzeb na ci czyjaś pomoc

  0

 7. 18 minut temu, Klara napisał:

  Macie może jakieś doświadczenia w związku z korzystaniem z subliminali? Jakiś czas temu natknęłam się na te ścieżki dźwiękowe na http://www.energiczna-wiecznosc.pl/ i jak się okazuje, mogą mieć one ogromne znaczenie przy przekazywaniu pozytywnych sugestii. W efekcie przyczyniają się chociażby do bardziej pozytywnego postrzegania samego siebie. Stosujecie je na co dzień, a jeżeli tak, to z jakim efektem?

  Dl;a mnie nazwa nowa - 

  Czym są subliminale?

  Jest to muzyka, w którą jest wkomponowana specjalna, unikalna ścieżka dźwiękowa przekazująca pozytywne sugestie. Poprzez tą technologie audio przesyłane są tysiące pozytywnych sugestii do podświadomości gdzie rozwijają one swój efekt. 
   

  Jak to działa?

  W naszej podświadomości przechowywane są wszystkie nasze wspomnienia, uczucia i opinie. Wszystkie doświadczenia, które stworzyliśmy, wyłaniają wzorce, które wpływają na nas przez cały czas.

  Subliminale tworzone są na częstotliwościach dźwiękowych z podprogowymi sugestiami, które można wykorzystać do usunięcia negatywnych wzorców i przekonań oraz do przekazania pozytywnych myśli i odczuć, które następnie bezpośrednie wpływają na zmianę naszego myślenia.
  Na poziomie podświadomości można zmienić myślenie i postrzeganie siebie, co następnie przekłada się na zmiany na poziomie świadomym.

  Ale wiele stosowałem ,auto-hipnotycznych ,czy auto-sugestywnych  technik  ,medytacja też tak działa, i zmienia na pewno ,można słuchać medytując , lub tego pooglądać 

   

  0

 8. Witam serdecznie Kubo :) twoja lekcja karmiczna /duchowa droga życia /lub tao życiowe  ,to wibracja 6-stki 

  Szóstka (numerologiczna 6) jest głosem rozsądku w każdym towarzystwie. Jest człowiekiem niezwykle wyważonym i poukładanym. Można powiedzieć, że nie ma osoby lepiej wychowanej od Szóstki. To urocza osóbka, zawsze przepełniona współczuciem, a przez to dbająca o dobre samopoczucie wszystkich ludzi, z którymi spędza czas.

  Dla Szóstki najodpowiedniejszą rolą jest bycie opiekunem dbającym o innych ludzi. Ta rola jest wręcz idealna dla Szóstki, która bardzo ceni sobie możliwość wspierania innych w ich problemach. Poświęci każdą wolną chwilę, by wysłuchać. Ale to nie wszystko. Szóstka także aktywnie działa na rzecz innych ludzi, często w efekcie zapominając o własnych potrzebach.

  Bardzo ważna dla Szóstki jest rodzina. Nie tylko dlatego, że z natury jest romantyczną idealistką i wierzy w ogromną wartość podstawowej komórki społecznej. Dla Szóstki najbliżsi są po prostu najważniejsi na świecie. Nie ma nic, co chociażby mogło się z nimi równać – nie mówiąc już o przerośnięciu ich wagi.

  Numerologiczna 6

  Numerologiczna Szóstka ma tendencję do przywiązywania się z ogromną siłą do osób, które obdarza miłością. Zdarza się, że popada w skrajności i przekracza granice zdrowego rozsądku. Poświęca się wówczas bez reszty ukochanej osobie i ciężko przeżywa, gdy zostanie zraniona. Zresztą, tak bardzo boi się zdrady jej zaufania, że zawczasu podejmuje działania mające – w założeniu – przeciwdziałać takim sytuacjom. Szóstka staje się wówczas zaborcza, zazdrosna i emocjonalnie zachłanna.

  Nie da się ukryć, że Szóstka wymaga odpowiedniej dozy miłości. Pragnie być kochana, ale też sama hojnie obdarza innych uczuciami. W dodatku ukochane osoby otacza iście anielską opieką, starając się – w miarę swoich możliwości – przychylić im nieba. To prawdziwa obsesja Szóstki – uczucia i troska o najbliższych.

  Numerologiczna Szóstka charakteryzuje się również subtelnym rozsądkiem i spokojem ducha. Jej zachowanie jest doskonale wyważone i nastawione na to, by nikogo nie obrazić. Szóstka nie pozwoli sobie na plotkowanie o tajemnicach drugiej osoby, ponieważ wie, jak bardzo mogłoby to się okazać bolesne.

  Jedną w poważniejszych wad Szóstki jest to, że zazwyczaj stara się unikać zmagania z problemami. Są dla niej zbyt przytłaczające. Nie radzi sobie z analizowaniem sytuacji czy z podejmowaniem przemyślanych decyzji. Szóstka woli oddać kwestie decydowania swojemu partnerowi życiowemu. Wtedy czuje się o wiele bezpieczniej i pewniej.

  Symbolizm Szóstki

  Najważniejszym symbolem Szóstki jest opiekuńczość. To właśnie ta cecha ma największy wpływ na życie Szóstek. Liczba ta kojarzona jest też ze współczuciem oraz altruizmem. Dla osób będących pod wpływem wibracji Szóstki pomaganie innym ludziom jest niezwykle ważne.

  Słowa kluczowe: miłość, odpowiedzialność, harmonia, sztuka, służba, opieka, rodzina.

  Podstawowy symbol: Idealizm

  Podstawowa działalność: opiekun

  Zobowiązania karmiczne: opieka nad innymi oraz określanie znaczenia więzi międzyludzkich.

  Osobiste wyzwanie: nauka asertywności oraz większej pewności w dążeniu do realizacji własnych ambicji.

  Powiązania z astrologią: Bliźnięta

  Powiązania z tarotem: Kochankowie

  Ciało niebieskie: Wenus

  Kamień: agat, opal

  Cechy pozytywne: zrównoważenie, towarzyskość, dominacja uczuć, uczciwość, ofiarność i poświęcenie dla najbliższych, rozwaga i roztropność, prostolinijność, harmonijna współpraca z innymi, łatwość przystosowania, miłość, wielkoduszność, odpowiedzialność, powaga, zdolności artystyczne, wrażliwość.

  Cechy negatywne: nieczułość, unikanie trudnych zadań, zachłanność, pesymizm, pozwala się wykorzystywać innym ludziom, lenistwo, pasywność, komplikowanie życia wyimaginowanymi kłopotami, obsesyjność, hipochondria, przedkłada interes innych ludzi ponad swój (chorobliwie), stara się kontrolować ukochaną osobę.

  Sławne numerologiczne Szóstki

  Giuseppe Verdi, Henryk Ibsen, Aleksander Dumas, Stevie Wonder, Tomasz Edison, Lenin, Jessie Jackson, Jessica Alba, Britney Spears, Sylwester Stallone, James Brown, Ben Affleck, Robert De Niro, Eddie Murphy, Galileo Galilei, Albert Einstein, Stephen King, John Lennon, Robert Pattinson, Michael Jackson, Charles de Gaulle

  Liczba przeznaczenia

  Numerologiczna Szóstka urodziła się po to, by sprawować opiekę – nad każdym, kto jej potrzebuje. Jest z natury altruistką i nie liczy na nagrodę za swoją pracę. Wystarczy jej świadomość, że wsparła swoją obecnością kogoś w potrzebie.

  Rodzina i partner życiowy są zawsze na pierwszym miejscu w sercu i umyśle Szóstki. Pielęgnuje ich, dba o dom i poświęca swój czas na wszystko to, na co inni nie znajdują czasu. To właśnie dzięki Szóstce rodzina tak dobrze trzyma się razem i jest szczęśliwa. Jej członkowie czują się dobrze we własnym towarzystwie – między innymi dlatego, że Szóstka tworzy doskonałe warunki do umacniania więzi między najbliższymi.

  Pielęgnowanie innych – zarówno ludzi, jak i zwierząt – jest życiową misją Szóstki. Jeśli w jej życiu zabraknie choćby odrobiny okazji do pomagania, będzie nieszczęśliwa. Szybko zwiędnie niczym piękny kwiat na pustyni. Możliwość pomagania jest bowiem dla niej niczym woda dla wspomnianego kwiatu. Nie może bez niej żyć.

  Żeby poczuć się bezpiecznie w swojej skórze, Szóstka potrzebuje pewnej dozy rutyny. W ciągu życia wypracowuje sobie szereg rytuałów, których stara się nigdy nie zaniedbywać. One są jej potrzebne do utrzymania pewności siebie i wiary w to, że dobrze postępuje. Oczywiście wszystkie nawyki są przez Szóstkę budowane wokół wartości rodzinnych.

  Numerologiczna Szóstka wyraża swoją wielkoduszność przez sztukę wspomagania innych. Zazwyczaj dobrze rozumie ludzką naturę, dzięki czemu wie, jaką zastosować metodę w celu uzdrowienia czyjegoś życia. Szóstka zdaje się odnajdywać właściwe sposoby w jakiś magiczny sposób. Zawsze wie, co jest akurat potrzebne, żeby jej pomoc okazała się skuteczna i wartościowa.

  Sukces Szóstka może odnieść przede wszystkich w zawodach wymagających pracy w grupie lub polegających na pomaganiu innym. Bezsprzecznie jest to najlepsza ścieżka kariery dla każdej Szóstki. Jeśli będzie miała okazję wydobyć na światło dzienne swoją opiekuńczą naturę, z pewnością odniesie sukces. Powinna przy tym pamiętać, żeby nie pozwolić innym dyrygować swoją przyszłością.

  To właśnie może okazać się zgubą dla Szóstki – nadmierna szlachetność, która w efekcie uczyni ją niewolnicą innych ludzi. Bezinteresowność jest piękną cechą, lecz często wykorzystują ją przebiegłe osoby. Chcą w ten sposób odnieść korzyści i nie cofną się przed niczym, by użyć drugiego człowieka jak zwyczajnego narzędzia. Szóstka jest wyjątkowo podatna na tego typu manipulacje.

  Liczba osobowości

  Harmonia w rodzinie liczy się dla Szóstki najbardziej ze wszystkiego. Stara się utrzymać dom we względnej równowadze, pomagając z całych sił każdemu członkowi rodziny. Szóstka jest bowiem przekonana o tym, że jej najbliżsi będą szczęśliwi, jeśli uda im się realizować swoje cele. Dlatego też należy im pomóc.

  Numerologiczna Szóstka zachowuje się często jak swatka. Angażuje się w życie uczuciowe innych i stara pomagać w wyborze odpowiednich partnerów. Trzeba jednak zauważyć, że nie każdy traktuje ową pomoc jako coś pozytywnego. Szóstka zapewne nieraz usłyszy, że jest wścibska i powinna pilnować swojego nosa. Bardzo ją bolą takie opinie, wszak stara się tylko pomagać.

  Co ciekawe, Szóstka nie ma większego problemu ze zdobywaniem pieniędzy. Można by pomyśleć, że skoro poświęca się przede wszystkim wspieraniu innych, sama będzie chodziła zaniedbana. Nic bardziej mylnego. W jej przypadku Prawo Przyciągania działa wyśmienicie – dostaje od wszechświata to, co sama mu daje. Pomaga ludziom, a w zamian za to los jej sprzyja, ciągle podsuwając świetne okazje do zarobku.

  W miłości również Szóstka ma szczęście. To dobrze, ponieważ nie jest w stanie funkcjonować bez ciepłego, pełnego radości związku oraz poczucia emocjonalnego bezpieczeństwa. Miłość jest dla niej fundamentem całego życia. Rozkwita przy swoim partnerze.

  Liczba serca (duszy)

  Życie rodzinne jest dla Szóstki najważniejsze. Już o tym wspominałem, lecz w tym przypadku warto podkreślić tę kwestię. Szóstka pragnie kochać i być kochaną – i to jest absolutna podstawa. Znajomi Szóstki nie zawsze są w stanie dostrzec jej potrzeby. Nawet partnerzy życiowi zdają się czasami nie rozumieć, jak istotne dla Szóstki jest okazywanie uczuć.

  W skrytości serca Szóstka marzy jednak o czymś jeszcze. Chciałaby wieść luksusowe życie – dostatek kojarzy jej się nie tylko z bezpieczeństwem, ale i ze szczęśliwym życiem. Poza tym duża rodzina (a taką właśnie Szóstka chce mieć) jest kosztowna w utrzymaniu. Przy większej liczbie osób, nawet tak zwyczajna rzecz jak święta Bożego Narodzenia to nie lada wyzwanie. Dobre finanse bardzo się więc przydadzą.

   

  Liczba ekspresji

  Numerologiczna Szóstka jest świetnym towarzyszem zabaw i wszelkiego rodzaju rozrywek. Nie dlatego, że pójdzie bez wahania w ogień za całą grupą. Wręcz przeciwnie. Jej największym atutem jest w tym momencie spokój i opanowanie, które sprawiają, że ludzie czują się w jej towarzystwie bezpiecznie.

  Przyjaciele Szóstki mogą się rozluźnić i dobrze bawić, ponieważ wiedzą, że ktoś nad nimi czuwa. Poza tym ona naprawdę rozumie, czego im potrzeba do szczęścia, i zazwyczaj dokładnie to robi. Jest lepsza od niejednego profesjonalisty – zorganizuje każdą imprezę, wyjazd czy wypad na miasto. Uwzględni przy tym upodobania wszystkich członków grupy. To będzie rewelacyjny czas, jeśli jest z wami Szóstka.

  0

 9. 15 godzin temu, kinga72212 napisał:

  witam,

  bardzo chciałabym żeby ktoś dokładnie zinterpretowal moja datę urodzenia. pokazał jakie mam czarne szczyty i podał ważne wskazówki.

  moja data to 09.07.1989

  około godziny 20.00

   

  Witaj twoja numerologiczna cyfra to 7

  Siódemka (numerologiczna 7) jest najbardziej zagadkową osobą ze wszystkich. Przez całe życie dąży do pewnego ideału, który ustala po długich godzinach filozoficznej kontemplacji.

  Siódemka poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania, jakie można w ogóle zadać. Pyta o naturę Boga, człowieka i wszechświata. Analizuje systemy religijne i zagląda w głąb każdej myśli, jaką spłodził ludzki umysł. Siódemka chce wiedzieć, co w duchowej trawie piszczy.

  Siódemka jest przy tym wszystkim perfekcjonistką. Nie pozwala sobie na żadne półśrodki. Pragnie osiągnąć mistrzostwo w wybranej przez siebie dziedzinie życia. To sprawia, że zwykle najbardziej skupia się na sobie. W swojej pogoni za ideałem pomija potrzeby innych ludzi. Koncentruje się na własnej edukacji.

  Trzeba przyznać, że Siódemka jest bardzo inteligentna. Z pewnością znajdzie odpowiedzi na stawiane przez siebie pytania, jeśli będzie wystarczająco cierpliwa. Dużo rozmyśla i zazwyczaj dochodzi do fascynujących wniosków. Potrzebuje do tego sporo czasu, toteż czasami jest postrzegana przez otoczenie jako osoba zarozumiała i milcząca. W rzeczywistości nie jest taka, ale ponieważ  uwielbia wręcz samotność, nic dziwnego, że ludzie błędnie ją odbierają.

  Numerologiczna 7

  Numerologiczna 7 przynosi ze sobą pragnienie bycia szanowaną i cenioną. Nie jest to łatwe do osiągnięcia, ale Siódemce zazwyczaj całkiem nieźle to się udaje. To dobrze, ponieważ krytyczne uwagi na swój temat znosi nie najlepiej. Jest jej przykro i zaczyna zbyt dużo rozmyślać nad rzeczami mało istotnymi, odciągając swoją uwagę od ważniejszych kwestii.

  Jeśli Siódemka się na kogoś obrazi (nieważne z jakiego powodu), może bardzo długo chować urazę. Trudno znosi wszelkie porażki, ponieważ pragnie być perfekcyjna. Słysząc więc niepochlebne opinie na swój temat, staje się nieprzyjemna i zgryźliwa. Za wszelką cenę stara się udowodnić adwersarzowi, że jest on w błędzie. W skrajnych przypadkach Siódemka może rozpętać istne piekło, byle tylko zdyskredytować krytykującą ją osobę.

  Również w pracy Siódemka pragnie być najlepsza. Tutaj jednak potrafi się kontrolować i nie gna do sukcesu po trupach. Potrafi zachować umiar. Być może dlatego, że o wiele ważniejsza od doczesnej kariery jest dla niej duchowość. Nawet porażki na tle zawodowym jest w stanie przełknąć, pod warunkiem że nie utrudnią jej prowadzenia osobistych badań nad naturą wszechświata.

  Z pozoru silna i pewna siebie, w rzeczywistości Siódemka jest niezwykle wrażliwa. Potrzebuje czułości oraz traktowania ze zrozumieniem. Tym bardziej, że jest często zakompleksiona. Dlatego też zdarza się jej przyjmować liczne pozy w kontaktach z innymi ludźmi. Nie chce całkowicie odsłaniać swoich uczuć i planów, żeby ponownie nie zostać skrytykowaną.

  Symbolizm Siódemki

  Siódemka symbolizuje przede wszystkim duchowość oraz wiedzę, intelekt, intuicję, a także tajemnicę. Wibracja tej liczby nadaje kierunek działaniom i myślom ku wewnętrznej naturze człowieka. Z Siódemką jest związana filozofia, czyli umiłowanie mądrości – uniwersalnej i powszechnej. Liczba ta sprzyja analizowaniu tajemnic ludzkiego ducha oraz istoty Boga.

  Słowa kluczowe: wiedza, dystans, wiara, sekret, kontemplacja, intelekt, zwycięstwo nad samym sobą.

  Podstawowy symbol: Duchowość

  Podstawowa działalność: poszukiwacz

  Zobowiązania karmiczne: rozwijanie nauk duchowych i przedstawianie ludziom swojej filozofii życia.

  Osobiste wyzwanie: nauka wyrażania własnych myśli w taki sposób, by były zrozumiałe przez innych.

  Powiązania z astrologią: Rak

  Powiązania z tarotem: Rydwan

  Ciało niebieskie: Saturn

  Kamień: kryształ górski, ametyst

  Cechy pozytywne: bardzo głęboka duchowość, szlachetność, elegancja, działanie z rezerwą, logika, zmysł obserwacji, pilność, selektywność, indywidualizm, mistycyzm, intuicyjność, marzycielstwo, łatwość medytacji, rozwinięty intelekt, skupienie, delikatność, powaga, analityczny umysł, racjonalizm, dociekliwość, natura badacza, perfekcjonizm, potrzeba niezależności, spostrzegawczość.

  Cechy negatywne: izolowanie się, beznamiętność, egoizm, melancholia, depresyjność, skłonności do nerwicy, zachowania prowadzące do autodestrukcji, ograniczanie własnych możliwości, samotność, problemy adaptacyjne, pesymizm, posępne zachowanie, oziębłość uczuciowa.

  Sławne numerologiczne Siódemki

  Marcel Proust, Edgar Allan Poe, Greta Garbo, Fryderyk Nietzsche, Voltaire, La Fontaine, Marylin Monroe, Fiodor Dostojewski, Ludwik Pasteur, Królowa Hiszpanii Zofia, Muhammad Ali, Księżna Diana, Natalie Portman, Naomi Watts, Bruce Lee, Julia Roberts, Al Pacino, Leonardo Di Caprio, Stephen Hawking, Mel Gibson, Johnny Depp, Carmen Electra.

  Liczba przeznaczenia

  Numerologiczna Siódemka jest urodzonym mistykiem. Od najmłodszych lat zajmuje się rozwiązywaniem tajemnic wszechświata. Poszukuje odpowiedzi na pytania, które ludzkość zadaje od zarania dziejów. W swoich podróżach spotyka ludzi podobnie jak ona zainteresowanych wiedzą tajemną – nauczycieli duchowych, uzdrowicieli, tropicieli niewyjaśnionych zjawisk, etc.

  Nie da się ukryć, że Siódemka została przez los obdarzona niezwykłą umiejętnością rozumienia natury świata. Jest niezwykle spostrzegawcza i zauważa rzeczy, które innym ludziom zdają się umykać. Siódemka potrafi również wyciągać właściwe wnioski z poznawanej wiedzy. Nie jest łatwo ją omamić religijnymi doktrynami czy materialistycznymi filozofiami, odciągającymi ją od prawdy na temat wszechświata.

  Wrażliwość numerologicznej Siódemki jest wręcz legendarna. Zdarzają się w jej otoczeniu rzeczy sugerujące, iż może ona wręcz posiadać zdolności parapsychologiczne. Siódemka bezbłędnie odczytuje myśli i uczucia innych ludzi – rozpoznaje ich intencje oraz ukryte motywy. Zgaduje rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinna znać.

  Szansą na sukces numerologicznej Siódemki jest podążanie za intuicją. Zdolność ta czyni Siódemkę kimś naprawdę wyjątkowym, ponieważ nie ma na świecie ludzi bardziej zestrojonych ze swoim wewnętrznym głosem niż właśnie Siódemka. Powinna wykorzystać ten dar w stu procentach.

  Niech zajmuje się duchowością lub sztuką. Sprawdzi się świetnie jako muzyk, gdyż doskonale wyczuwa sekretną moc dźwięków.

  To, czego Siódemka powinna unikać, to oderwanie od rzeczywistości. Zajmowanie się duchowością oraz pokrewnymi dziedzinami sprawia, że czasami Siódemka może zacząć śnić na jawie. Podążanie za ideami zbyt dziwacznymi, by zaakceptowało je społeczeństwo, grozi ostracyzmem. Siódemka widzi więcej, ale może umknąć jej uwadze fakt, iż omamiła ją wyssana z palca idea.

  Dowiedz się więcej na temat liczby przeznaczenia.

  Liczba osobowości

  Siódemka lubi być sama. Niekoniecznie wiedzie to do pustelniczego życia, ale nie ulega wątpliwości, że trudno jej zbliżyć się do innych – tradycyjnie myślących ludzi. Siódemka jest tajemnicza i ekscentryczna, przez co wiele osób po prostu nie jest w stanie jej zrozumieć.

  Cechą charakterystyczną numerologicznej Siódemki jest umiejętność rozpoznawania prawdziwej natury człowieka. Umiejętność ta graniczy prawie z jasnowidzeniem, co niejednego niepokoi, a w skrajnych przypadkach wręcz przeraża. Nic więc dziwnego, że często Siódemka ma problemy z nawiązywaniem bliższych znajomości.

  Osobowość o wibracji 7 jest delikatna i spokojna. To marzyciel sprawiający wrażenie, że ciągle buja w obłokach. Jego zachowanie znacznie odbiega od powszechnie przyjętych norm. Działa on zupełnie inaczej i wszyscy znajomi wyraźnie to widzą. Siódemka wydaje się być istotą z innego świata.

  Miłość dla numerologicznej Siódemki jest często trudnym tematem. Z jednej strony pragnie znaleźć bratnią duszę. Z drugiej jednak – wspaniale czuje się we własnym towarzystwie i jest tak odmienna od otoczenia, że znalezienie odpowiedniej osoby przychodzi jej z trudem. Siódemka potrzebuje bowiem kogoś, kto zaakceptuje jej nietypową naturę, pozwoli jej zanurzać się we własnym świecie. Inaczej Siódemka szybko ucieknie 

  Liczba serca (duszy)

  W głębi duszy Siódemka jest przekonana, że świat jest zupełnie inny, niż się wszystkim wydaje. Jej doświadczenia wskazują na istnienie wielkiej tajemnicy, ukrywanej przed ogółem społeczeństwa. Siódemka dostrzega pewne symptomy i ciągle stara się rozszyfrować ich kod. Zdarzają się jej dziwne chwile mentalnej jedności z wszelkim istnieniem. To sprawia, że nie może ot tak zająć się "normalnymi" sprawami.

  Wiedza tajemna ma ogromne znaczenie dla numerologicznej Siódemki. Nie jest w stanie żyć bez jej zgłębiania. Dlatego też tak często można ją spotkać w księgarni na dziale książek poświęconych duchowości czy parapsychologii. Siódemka studiuje chętnie metafizykę, kulty magiczne i zjawiska paranormalne.

  Ukrytym pragnieniem Siódemki jest zostanie duchowym guru, mistykiem lub uzdrawiaczem. Może nawet zostać wróżką, jeśli znajdzie odpowiedniego nauczyciela. Posiada silne moce uzdrawiające, toteż pójście tą drogą jest doskonałym pomysłem.

  Liczba ekspresji

  Ludzie postrzegają Siódemkę jako osobę romantyczną i rozmarzoną. Zdaje się ona żyć we własnym świecie, przez co znajomi i rodzina mają spory problem z rozgryzieniem Siódemki. To naprawdę trudne zadanie. W dodatku Siódemka nie pozwoli ot tak, po prostu, komuś się do siebie zbliżyć. Sama chce być owiana nimbem tajemniczości, więc raczej nie ułatwi nikomu zadania.

  W towarzystwie Siódemka jest niezwykle rozmowna i chętnie dzieli się posiadaną wiedzą. Gra tym samym szlachetnego mistrza duchowego, który w przypływie łaski przekazuje bezcenną mądrość. Szkoda tylko, że Siódemka może w pół zdania zapomnieć, co chciała przekazać i zaczyna gubić się w zeznaniach. Najpierw zaczyna mówić coś nadzwyczajnego, by po chwili zmienić temat na całkowicie przyziemny.

  Pozdrawiam

   

  0