Szept

Czego To Ludzie Nie Wymyślą :D

35 postów w tym temacie

dziś szukając coś w necie znalazłam przypadkiem takie coś. Powaliło mnie to, a przy okazji powiem, że ta oferta jest związana z praktyką Reiki.

Ja normalnie padłam :hahaha:

Siedem Promieni Archaii.

Żeńskiej "pramocy" archaniołów.

( Die sieben Archaii Strahlen der weiblichen Urkraft. TM )

Wiedza ta została przekazana Pani Margaret M. Hilmmer.

Podczas duchowego przekazu ukazano jej symbole siedmiu Archaii.

Klucze "pramocy" siedmiu żeńskich archaniołów.

Umożliwia on pracę z :

- Lady Amethyst ( Archaii przemiany,rozbudzenie, intuicja )

- Lady Grace ,- zwana Aurorą ( Archaii Bożej Łaski )

- Lady Maria ( Archaii pociechy, błogosławieństwo )

- Lady Hope ( Archaii nadziei )

- Lady Charity ( Archaii dobroczynności, wszechobejmujące współczucie )

- Lady Constance ( Archaii wytwałości, wrażliwość w obiorze światła i energii subtelnych )

- Lady Faith ( Archaii wiary, ochrona przed złem, wizje, zwrot ku wnętrzu )

Podczas channelingu archanioł Michael mówił:

„ Jest już czas na to, aby nasze ukryte aspekty, wreszcie były w harmonii.

Nasza mentalna i emocjonalna osobowość ma byc wreszcie zaakceptowana i uzdrowiona.

Energia, siła woli oraz nasza dynamika która jest bardziej męska,

teraz ma być wyrównana ze strona żeńska, która posiada intuicje i jest ukierunkowana wewnętrznie.

Teraz jest czas aby nastała równowaga.

Najważniejsze jest jednak to byśmy sami sobie pozwolili, kochać i być kochanym.

Bez ograniczeń.

Jeśli jesteś zainteresowany, spójrz na świat - lecz głównie w wewnętrzną stronę życia,

która jest w tobie.

Właśnie ten świat jest najbardziej prawdziwy i posiada najmniej iluzji.

Jeżeli nauczyliście sie patrzeć swym wnętrzem.

I zrozumieliście też wasz rozwój, to nasza duchowa jakość znajdzie drogę.

Zewnętrzna siła mocy powoli będzie zanikać. Iluzja zacznie się rozwiewać.

Ujrzycie prawdziwe wewnętrzne znaczenie".

---------------------------------

Siedem promieni Archaii jest źródłem życia, które bazuje na życiu i jakości.

Promienie te są to energie, które mają pod sobą siły planet i ludzi..

Rozwijamy się dzięki temu, gdyż poznajemy samych siebie i wiemy jak się zrealizować.

Poznaj to bogactwo boskie w twoim wnętrzu.

Testuj granice samego siebie.

Prawa autorskie oraz licencja należy do Pani Margarety M. Hilmmer.

Nie wolno skryptu zmieniać ani kopiowac.

Tlumaczenia musza trzymać się podstaw originalu,

ktory jest napisany w jezyku Niemieckim.

Cena 1200 zł

( za 7 inicjacji )

JEST TO BARDZO MOCNY SYSTEM.

...................................................................

Źrodło: forum Reiki

A tu się podłamałam:

Nie każdy wie, że:

Archanioły mają swoje żeńskie uzupełnienie nazywane Archaii.

Są to duchy osobowości i czasu, przyporządkowane planecie Wenus. Reprezentują miłość i harmonię.

Podobnie jak Archanioły transformują boskie Światło

i przesyłają je w postaci odpowiedniej dla ludzkości.

Najbardziej znanych jest 7 Archaii, które współpracują z Archaniołami tzw. Wspaniałej Siódemki. Łączą się one z nimi w przyjmowaniu określonego promieniowania i dostosowaniu go tak, aby człowiek mógł je zrozumieć i wykorzystać dla swojego dobra i dobra całej ludzkości.

Zabarwiają one działania Archaniołów łagodnym kobiecym aspektem, potęgując miłość i harmonię.

Archaii:

Archaii Wiary (Lady Faith)...

Afirmacja:

Archaniele Michale i Wiaro, pomóżcie mi (3 x).

...współpracuje z Archaniołem Michałem.

Ukierunkowuje człowieka na jego wnętrze, uczy zaufania do tego, co on intuicyjnie przeczuwa, sprowadza wizje, sny. Pokazuje mu bogactwo świata duchowego, nakłaniając do wiary we własne uczucia i to, co przychodzi w ciszy medytacji. Promieniują szafirowo - niebieskim światłem. Archanioł Michał trzyma niebieski miecz prawdy, którym odcina od negatywnych sił i okrywa swoim niebieskim płaszczem. Asystuje w rozwoju i wzmacnia piątą czakrę gardła. Pomaga wznosić się wyżej we wszystkich promieniach niebieskich.

Te promienie zapewniają nam fizyczną i duchową ochronę, pomagają w samowyrażaniu się. Wzmacniają wiarę i świętość na Boskim Planie. cha5%20Vishuddha.jpg

Vishuddha

Archanioł Michał i Wiara zamieszkują w eterycznej siedzibie nad jeziorem Louise (emeraldowe jezioro)w Banff w Kanadzie. Archanioł Michał opiekuje się wojskiem i policją.

I tak kazda z siedmiu panienek archanielskich

Nie wiem jak inni, ale dla mnie to już naciąganie na kase i kombinowanie jak koń pod górę.

Czego jeszcze doczekamy? Smoków w czakrach, a czakry w boskich promieniach po jednym bóstwie z każdej bardziej znanej religii?

:zalamka:

Ja chyba zlozę rezygnację :sciana:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tam, po co składac rezygnację, lepiej [pomyśl co by tu jeszcze wprowadzic :myśli: jeśli ktoś jest naiwny i da się naciągnąc to jego sprawa ;)

A co do tego podziału, cóż szczeka mi opadała i myślę, że dalszy komentarz będzie zbyteczny.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuanan ma racje ;)

wprowadz w swoje reiki elementy szamanizmu

zwierzatek jest duzo, wiec inicjacji moze byc od groma, nawet w plenerze a jak masz chalupke, to obowiazkowo na wyjezdzie u Ciebie, niech bula za kwatere (min. tygodniowy pobyt) i specjalne zarcie dla uduchowionych

albo powiaz z horoskopem chinskim :p

hulaj dusza!

Edytowane przez alathea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie kasa by była niezła, ale jakoś wolę sobie normalnie w lustro patrzeć, a nie unikać wlasnego spojrzenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szepcie, zgodzę się z Tobą. Trzeba życ tak, aby nie plunąc w swoje odbicie w lustrze, u kresu drogi. A kasa przyjdzie inną drogą, a nie poprzez sprzedawanie czegoś co się nie czuje. No i oczywiście moralnośc- dobrze że niektórzy ją mają :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja ciągle zastanawiam się nad stworzeniem kart "Drzewa mówią" hmm

Biznes is Biznes :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Syberio na pewno karty "Drzewa mówią" może byc fajnym biznesem i nie koniecznie zlym. Ale roboenie np Dragon Reiki, to juz pzresada. I bynajmniej nie żartuję. Prosze oto oferta znaleziona w sieci o smoczym reiki :

Dragon Reiki składa się z 2 stopni.

Pierwszy stopień pomaga połączyć się z naszymi siłami elementalnymi przy pomocy smoków. Poznaje się tutaj poszczególne rodziny smoków, a także uczy się medytacji "Smocza podróż".

Na pierwszym stopniu jest też 7 symboli:

1 - Transformacja (pomaga przemienić to, co negatywne, w to, co pozytywne);

2 - Równowaga (przywraca równowagę elementów w ciele, duchu i duszy);

3 - Jedność (połączenie ciała, duszy i ducha dla wzmocnienia i stabilizacji siebie);

4 - Zjednoczenie (zjednoczenie dwóch przeciwnych energii);

5 - Jedność i zjednoczenie (zjednoczenie 4 elementów w ciele, duszy i duchu w celu wzmocnienia, wyrównania i dopełnienia ich);

6 - Shanty (oświetlenie serca);

7 - Serce smoka (siła, energia, cisza, mądrość, życie, pokój, światło).

Drugi stopień pomaga znaleźć połączenie z cechami pojedynczych smoków.

ZNajduje się tutaj 5 symboli:

1 - symbol smoka ognia;

2 - symbol smoka wody;

3 - symbol smoka ziemi;

4 - symbol smoka powietrza;

5 - symbol złotego smoka.

Nie wspomnę juz o Shamman Magic Reiki gdzie w 3 stopniach inicjuesz się do jedności z ziemią i duchem.

No ale każdemu wedlug woli

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko runy też są i w kręgu magicznym i w chiromancji... wszystko w normie ezoterrorystycznej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej mi było nie wiedząc o ich istnieniu, a teraz.... :pogadamy1: Trzeba coś z tym zrobić :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właściwie, poza wyśmiewaniem się z nazw, nie słyszę opinii fachowych

ani o energetyce twórców systemu, ani energetyce samego systemu.

samo Usui Reiki nie ma 100 lat. Nie wspominając, że adepci tych szlachetnych bo starych szkół,

sami ani aniołkami, ani też postaciami faktycznie mocnymi nie są.

wyśmiewane zaś Archai, mają jakieś nawiązanie do elementów tantry, gdzie jest mowa o Zwiastunach(Jidam) oraz Damach Nieba(Khandro) :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, nie chodzi o to, że same Archaii to coś złego, ale niech Archai będzie Archai a Reiki niech będzie Reiki, a nie tworzenie kolejnych systemów inicjacyjnych. Inna sprawa, że dla mnie łączenie Archai z czakrami reiki to już mocno naciągane. Inne wiary, inne systemy inne wyznania. Pomijam juz fakt, ze na stronach gdzie można znaleźć info a Archai są podane nawet błędne tłumaczenia iimion Archaniołów. Jak już się chce stworzyc nowy system to warto zadać sobie odrobine trudu by dokopac się do źroła.

Kolejna rzecz to wciskanie ludziom kitu. Sama spotkalam sie z systemem gdzie uzdrawiano energią Archanioła Rafaela a było to zwyczajne reiki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh Tak sobie myślę, nad tym jak to ładnie określił Szerszeń- ezo-terroryzm to w zasadzie można wysunąć wniosek, że biznes w ezoteryce zaczyna być śmieszny? Wynikać to może z wielu czynników:

- brak wiedzy

- szybkie nastawienie na zysk

- wymyślanie cudów na kiju aby w tym gąszczu ofert być wyjątkowym

Jest jednak w tym coś co daje mi mieć nadzieję, że takie "cudowne" oferty wykruszą się. Za jakiś czas ludzie po prostu będą unikać udziwnień. To tak jak nowościami. wkrótce przestają być nowe i ta ekscytacja mija. Zaczyna się myślenie. Taką mam nadzieję... :oczko:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak masz rację Vanilio :) ,wszystkie te pseudo ezoteryczne -egzoteryczne - egzotyczne bajki i fantazje to tylko moda jakich było wiele w historii ,lecz jak każdej mody jej żywotność nie jest wieczna ,ponieważ wszystko we wszechświecie rodzi się i umiera.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna rzecz to wciskanie ludziom kitu. Sama spotkalam sie z systemem gdzie uzdrawiano energią Archanioła Rafaela a było to zwyczajne reiki.

A co za różnica jeśli pomogło.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh Tak sobie myślę, nad tym jak to ładnie określił Szerszeń- ezo-terroryzm to w zasadzie można wysunąć wniosek, że biznes w ezoteryce zaczyna być śmieszny?

Ciekawe stwierdzeni ezo-biznes..może każdy z nas powinien napisać biznes plan i rachunek zysków i strat. Duchowe aktywa i pasywa.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rastar-" co za różnica jeśli pomogło. "

Szeptowi nie chodzi o to czy to pomaga czy nie ale o prawdę. Czy ty byś chciał aby ktoś oszukiwał i żerował na Twej naiwności? Nazywał coś że jest cudowne, wspaniałe a okazało się czymś zupełnie innym?

To już jest kwestia nazywania rzeczy po imieniu. Reiki to Reiki a nie jakieś udziwnienia, dorabianie ideologii id.... No ale każdemu wg woli.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę żadnego problemu. Jak ktoś jest naiwny (nie tylko chodzi o Reiki) to będzie można na nim zbijać korzyść dla siebie :)

Takich ludzi jest wielu i wielu takich spotkałam. Wystarczy puścić bajeczkę i powstaje "oo tak, tak to musi być ja w to wierzę"

Poza tym każdy takie udziwnienie może stworzyć, i dla mnie one będą istnieć dopóki będzie wokół nich zainteresowanie.

Ja nie widzę w tym nic złego. Chcesz to rób ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja ciągle zastanawiam się nad stworzeniem kart "Drzewa mówią" hmm

Biznes is Biznes :D

Hihi... ja też od jakiegoś czasu kombinuję nad stworzeniem jakiegoś sensownego zestawu oghamicznego, tyle tylko że chyba wejście na ezorynek byłoby trochę... wstydliwe... i nie wiem jak sprzedać z takim zestawem wiedzę źródłową, przecież to takie... nieciekawe...

Zestawów typu "Drzewa mówią" już trochę jest - i właśnie do Oghamu odnoszą... tylko żal zadek ściska, kiedy się widzi co to - łącznie z zestawem wydanym przez OBOD ("Celtic Tree Oracle" bodaj, czy jak to nazwali), a druidzi przecież do licha powinni choć trochę wiedzieć, z czym się Ogham je...

Inna rzecz, że OBOD to niestety ezodruidzi... czego się spodziewać po epigonach pana Nicholsa... toć to prawie jak gardnerianie...

Edytowane przez Elwinga
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak napiszesz, że to biznes i Twój twor to będziesz uczciwa i wovbec siebie i innych, nie będzie to wszak coś podyktowane przez ducha Druida albo wywodzące się od starozytnych czasów a przekazane przez wniebowstąpionych kaplanow drzew :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, ze tak. Bierzemy Elwingę i zrobimy we trzy taki biznes, że hej. I uczciwie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, na pewno wiedza dt. drzew jest warta uwagi :)

Zwłaszcza jak byłoby tam miejsce na takie drzewa jak kłokoczka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.