Nordis

Szczur

3 posty w tym temacie

* 5 luty 1924 - 24 stycznia 1925

* 24 stycznia 1936 - 10 luty 1937

* 10 luty 1948 - 28 stycznia 1949

* 28 stycznia 1960 - 14 luty 1961

* 15 luty 1972 - 2 luty 1973

* 2 luty 1984 - 19 luty 1985

Szczury w astrologii chińskiej są uważane za wyjątkowo inteligentne stworzenia, eleganckie, ceniące wszystko co drogie i ekskluzywne.

Szczur jest zwierzęciem towarzyskim, emanuje na swoje otoczenia wielkim urokiem osobistym, który potrafi dobrze wykorzystać, aby osiągną zamierzone cele. W kontaktach z ludźmi jest miły i bardzo elegancki. Jednakże pod maską opanowania kryje wewnętrzny niepokój i zawsze jest gotowy do ataku.

Człowiek Szczur umie zadbać o siebie i zazwyczaj nie traci żadnej okazji, która może przynieść korzyści. W efekcie jedną z jego mniej pozytywnych cech bywa skąpstwo. W codziennym życiu i w towarzystwie, przejawia skłonność do krytykowania wszystkich i wszystkiego - i to tylko dla samej przyjemności z tego wypływającej. Z tego też powodu często jest przyczyną niespodziewanych i kłopotliwych sytuacji.

Na ogół jest też małostkowy i zawsze pierwszy do narzekania. Najlepszym partnerem dla Szczura jest Smok i Bawół. Kobiety Szczury za wszelką cenę powinny unikać mężczyzn Koni. Na ogół nieudane są związki Szczura z Kozą i Kogutem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, że skąpy to opis tego jakże fascynującego znaku...

Każdy z tych dwunastu jest niczym osobna księga...

Chętnie zobaczyłbym wasze wnioski, jako obserwatorów, odnośnie poszczególnych znaków.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczury są bardzo ekstrawertycznymi osobami *sam jest z tego horoskopu szczurem*, o zmiennych humorach. Szczury mają to do siebie [mówię o zwierzątkach, skoro horoskop wziął się z obserwacji szczurów to raczej powinienem mieć racje], że ich nastrój często się zmienia. W jednej chwili mogą z uśmiechniętych pogrążyć się melancholii. Po prostu mają huśtawki nastrojowe. Szczury też są bardzo nieśmiłe przy nieznanych im osobach, boją się ich, jednak lubią mieć z nimi kontakt, ale to zależy od gatunku. Udomowiony szczur norwerski charakteryzuje się właśnie swoją ekstrawertycznością i ufnością do innych, szczur wędrowny natomiast zaufa jak kogoś pozna. Szczury nie są zbyt konfliktowe, mimo tego, że często wywołują jakieś konflikty, nigdy nie mają tego w zamiarze, po prostu często są zbyt szczere czego, niektórzy nie rozumieją. Ciężko odebrać ich intencje, dlatego mają skrajnie różną opinię u ludzi, niektórzy woleliby aby ich nie było, a inni natomiast chcieliby ułożyć sobie z nimi życie. Szczury też często robią coś, aby było to na ich korzyść, mimo tego, że są manipulatorami, nie dadzą skrzywdzić swojej ukochanej osoby, będą o nią walczyć. Często same są wykorzystywane nawet nieświadomie. To w sumie na razie na tyle, nie chce zbytnio mieszać, bo moje obserwacje szczurów mogą różnić się ogólnie od tego co ludzie robiący ten horoskop o nich uważali. C:

Edytowane przez Zoku
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.