Mistyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  4276
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

243 Excellent

3 obserwujących

O Mistyk

Uncategorized

 • Miejscowość
  Świat Duchowo - Materialny .
 • Płeć
 • Zodiak

Ostatnie wizyty

24965 wyświetleń profilu
 1. Historia pokazuje że mało kto jest świadomy społecznie ,co się stało z Jezusem ,- oświeconym ,gdy nauczał o Zgodzie \ Miłości ogólnoludzkiej \ Boskiej .
 2. Dokładnie ,nic dodać ,nic ująć .
 3. Odpowiem tak ,drogi ,ścieżki rozwoju duchowego \ umysłow ego są różne ,lecz kto po drodze nie zeświruje ,kto nie ujarzmi swego ego izmu , ten staje się dojrzały w swych poglądach i w pełni świadomy swych czynów .
 4. Miałem tak kiedyś że czułem zapachy z niewiadomego pochodzenia , i może ci to pomoże , a więc jest to nadzmysłowa ,duchowa zdolność ,tzw zmysł 6 - wyostrzona świadomość duchowa - Jasnowidz może być pewny swoich wglądów i mieć do nich zaufanie – to jest jeszcze zdrowe i naturalne podejście. Dopiero jeśli nie dopuszcza żadnej opcji, że może się mylić to już świadczy prawdopodobnie o przerośniętym ego. Jedno nie wyklucza drugiego tzn. można mieć pewność i zaufanie, ale jednocześnie mieć w sobie przestrzeń na korektę tego, co się zinterpretowało. Jasnowidz o zdrowej samoocenie nie potrzebuje łatki „nieomylnego”, więc pomyłki i błędne interpretacje nie są dla niego żadnym wielkim halo. Przy czymś tak subtelnym i nienamacalnym jak duchowe wglądy w końcu łatwo o to. Jaka jest różnica między jasnowidzem, a jasnoczuciowcem \ empatą ? Łatwo się domyślić po nazwie Jasnowidz odbiera swoim trzecim okiem przede wszystkim obrazy, które często w symboliczny, zrozumiały dla niego sposób przekazują mu pewne informacje. Jasnoczuciowec odbiera TE SAME informacje, ale bardziej poprzez odczucia, które również są dla niego zrozumiałe. Chodzi więc o jedno i to samo, ale po prostu przyjmuje to inną formę.
 5. Poetycko opisane , brawa za kreatywność ,a pisząc wprost ,doświadczywszy na sobie to -,kunda czyli sex ,kunda lini -to znaczy - droga energii wężowej ,wędrowanie węża ,wzost duchowy ,umysłowy i przemiana Świadomości Umysłowej czyli ,przepływ energii seksualnej I poprzez pracę wewnętrzną \ ezoteryczną przemiana zwierzęcej energii seksualnej jako 2 czakry - ośrodka świadomości i osiągnięcie Świadomości Boskiej lub Umysłowej \ Duchowej Mądrości znanej jako 6 czakra
 6. Jestem Empatą \ Telepatą z wieloletnim doświadczeniem ,i to od zbiorwości ludzkiej ,jego ,jej ,ich podświadomości i nieświadomości do mnie przepływają te energe duchowe lub emocje i uczucia , przejmę czyjeś emocje złe lub dobre ,albo negatywną czy pozytwną energię ,co ma wpływ rówież na moje zdrowie psychiczne i fizyczne ,odczuję to nawet na duże odległości na świecie ,oraz przez internet ,a jako na medium psychiczne \ duchowe ,to energia płynąca do mnie z telewizji mnie osłabia czyli przepływająca do mnie energia pozytywna lub negatywna z wszelkich mediów elektronicznych ,od innych ludzi .
 7. Chodzi w tym po mojemu że ,zgoda buduje a niezgoda rujnuje ,czyli pokonanie swych podświadomych i nieświadomych namiętności ,słabości ,uczyni cię silnym ,a nie innych wrogów ,rywali czy nieprzyjaciół,a cytat na dziś - Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma .
 8. Noetyka to tylko jedna z nazw tych tajemnych nauk ,które wyewoluowały na świecie od początku ,a inne ,spokrewnione ,lub te same paranormalne dziedziny wiedzy to - Mistycyzm ,Szamanizm , Magia ,Okultyzm , Metafizyka ,Paranauka ,Parapsychologa i modna ostatnio Noetyka ,
 9. Witaj również serdecznie Przestrzeń .
 10. Dobrze napisane .
 11. O tym przekona się ten ,który oświecenia doświadczy ,ponieważ tylko doświadczając czegoś osobiście wiesz jak to jest ,ponieważ każde doświadczenie na świecie jest inne i indyidualne .
 12. Wiem o tym ,sam przeżyłem
 13. Черекаси (2020) скачать бесплатно Черекаси дивитися онлайн. Черекаси фильм смотреть онлайн кинокрад

 14. Черекаси фильм смотреть онлайн кинокрад Смотреть онлайн фильм Черекаси в хорошем HD качестве. «Черекаси»